top of page

Jak na živé setkání v online prostředí
(porada, meeting, workshop)
online program

Základní informace

Připravujete firemní poradu, online setkání, týmové setkání, prezentaci online?

Vedete tým online? Chcete, aby to nebyla nuda? Chcete zapojit účastníky?

Seznámit je? Rozpohybovat? Rozmluvit? Přidat do on-line tréninku společný zážitek?

Podpořit jejich tvoření? Zasmát se a uvolnit se?

Na tomto kurzu budeme pracovat na tom, jak takové setkání připravit,

tak, aby bylo záživné, živé, aktivní, abyste dospěli ke stanoveným cílům efektivně

i v online prostředí. Díky kurzu zjistíte, že online prostředí může být živé, zábavné a aktivní podobně jako setkání naživo. Zažít to, že to je možné, vás podpoří v další tvořivosti vlastních online aktivit.

Program, tréninku

  • Desatero přípravy živého online setkání

  • Jak naplno využít aplikaci zoom pro interaktivní setkání.

  • Tipy a triky pro aktivní zapojení účastníků.

 

A jako bonus: na vlastní kůži zažijete řadu aktivit, které je možné v průběhu online setkání k různým cílům (seznámení, zapojení, tvořivost, probuzení, spolupráce, rozmluvení). A odnesete si tipy a triky na jejich přípravu a vymýšlení.

Formy práce v online prostředí

  • Práce ve skupinách

  • Individuální příprava a práce

  • Ukázka tréninkových cvičení a aktivit vhodných do online prostředí

  • Diskuse, otázky a odpovědi

  • Sdílení zkušeností

Máte zájem o uzavřený kurz pro váš pracovní kolektiv? Kontaktujte přímo Kateřinu Schediwou, doladí s vámi veškeré detaily. 

Jak budeme pracovat?

Z pohodlí vašeho domova se setkáme v aplikaci zoom. V průběhu tréninku jsou zařazeny pauzy a čas na samostatnou práci a přípravu.

Online přes ZOOM (připojení přes internetový prohlížeč, nebo lze stáhnout aplikaci). Odkaz vám odešleme na e-mail. 

Lektor

Simona Trávníčková​

Cena

2 500 Kč + DPH/ 1x 4 hodiny

Reference

Workshop pro mě představoval příjemnou cestu, jak si osahat komplexně nástroje pro práci se skupinami lidí v rámci online.  Získala jsem nové nápady i prima inspiraci. Simča se snažila, aby každý dostal prostor a mohl si prakticky všechno vyzkoušet. V dnešní době velmi užitečné.

Lenka Mazalová

Seminář byl skvělý, moc za něj děkuji. Dostala jsem odpověď na všechny otázky a ještě jste nám prozradila spoustu vychytávek, o kterých jsem neměla ani tušení (například virtuální rtěnka). A přesně jak jste říkala - až člověk vidí ty možnosti, tak začne přicházet inspirace... Skvělé byly i ukázky různých her a možností, jak online prostředí polidštit.

Takže za mě velké DĚKUJI.

Martina Hráská

V online prostředí pracuji vzhledem ke Covidovým opatřením docela intenzivně již zhruba rok. Delší práce v onlinu mě celkem vyčerpává a stejně tak i mé klienty. Proto jsem nejprve byla skeptická, když byl tento workshop naplánovaný na 4 hodiny. Opak se však stal pravdou. Simona nám názorně ukázala, jak si i delší čas online užít. Naučila jsem se spoustu nových vychytávek na platformě ZOOM a s tím i triky a tipy, jak účastníky různých věkových kategorií a zájmů vtáhnout do práce. Workshop bych doporučila jak nováčkům, tak pokročilejším uživatelům online setkávání a učení.

Jana Kyriakou

 

Mám zájem o setkání

Máte-li o kurz zájem, prosím kontaktujte nás přes formulář níže a do předmětu napište (Jak na živé setkání v online prostředí)

prez. a kom. dovednosti.png
bottom of page