Liniový manažer

ochutnávka Liniový manažer

Liniový manažer je v první linii, řeší problémy s nedostatkem kvalifikované pracovní síly. Dopadají na něho potíže s materiálem od dodavatele, tlačí na něho obchodníci, vykrývá vlivy všech zainteresovaných stran. To vše dělá často bez jakékoliv průpravy. Vypracoval se často na pozici mistra z nejlepšího dělníka a zvládat záludnosti výroby najednou nestačí. Potřebuje umět pracovat s podřízenými, stresem, řídit práci, vést lidi, motivovat je, umět srovnat situaci i řešit konflikty.  

V AKADEMII máme program, který je šitý na míru právě těmto liniovým manažerům. Potkejme se a my vám představíme na jakých principech program stojí a jak můžeme pracovat s liniovými manažery také ve vaší společnosti, aby to bylo opravdu užitečné a aby to všechny zapojené bavilo. Díky ochutnávce se rychle zorientujete a na konkrétních příkladech zjistíte, jestli je program Liniový manažer i pro vaše pracovníky.

 

Reference spolupracujících firem

"Naše spolupráce s AKADEMIÍ začala poměrně nenápadně, koučinkem jednoho leadera z týmu vedení společnosti. Dále se rozvinula v týmový koučink a smysluplný systém spolupráce, AKADEMIE se tak stala průvodcem mého leadershipu. Nové úhly pohledu nám pomáhají pochopit aktuální situaci, očekávání korporace a podporují dynamiku týmu, baví nás to. A výsledky? Ty jsou vidět standardně v klíčových ukazatelích KPI a hlavně slyšet ve zpětné vazbě od našich zákazníků a návštěvníků“

Jiří Vaverka, ředitel závodu Tenneco Clean Air Hodkovice

"Věřím, že inspirací a znalostmi získanými v AKADEMII startujeme novou éru firmy.“

Jindřich Valenta, majitel české značky elektrospotřebičů Concept

Termín

09. 06. 2020 09:00 - 10:30

25. 06. 2020 09:00 - 10:30

 

Máte zájem o jiný termín nebo více informací? Kontaktujte Sarah Gironi.

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Několik dní před ochutnávkou vám zašleme odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte. 

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky. 

Cena

ZDARMA

Lektor

Michaela Holišová

Přihlášení

AKADEMIE

Libchavy

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Datum:
Poznámka:
 
Kontakt

Sarah Gironi

komunikace se zákazníky

projektů vzdělávání firem

tel.:+420 773 562 888

e-mail: gironi@akademiesro.cz

AKADEMIE / Horní Libchavy 127, Libchavy 561 16 / tel.:  775 552 225

AKADEMIE

Spokojené a výkonné firmy jsou jedním z projektů

AKADEMIE