top of page

Mentoři a lídři

základní cyklus

Po úspěšných pěti letech programu FUTURE LEADER jsme mnohokrát narazili na větu „To bych chtěl taky, jen už nesplňuji věk“. Dlouho zrála myšlenka začít pracovat s programem pro Mentory a lídry z řad zkušených manažerů, ředitelů, učitelů nebo vedoucích pracovníků.

 

Program Mentoři a lídři by se měl stát mimo jiné podporou pro FUTURE LEADERS a pro zralou generaci, která by již mohla zrát k moudrosti, nadhledu.

Image by Joshua Ness

Základní informace

Mentoři a lídři - základní cyklus navazuje na jednodenní setkání Mentoři a lídři - vstupní setkání. Program podporuje rozvoj zrání osobnosti, pochopení širších souvislostí lidského života a konkrétních situací, ve kterých se účastníci a jejich okolí nachází. Dále také na proces zrání skrze pochopení, přijetí a hledání dalších možností, kam jít dál. Ruku v ruce s podporou jednotlivců, kteří do této skupiny vstoupí a skrze to se vzájemně podporují, rozvíjí vnitřní sílu a radost ze života a tvoření.

Podcasty

Metodika

V otevřené inspirativní skupině budeme pracovat s pokročilými nástroji rozvoje člověka a uvědomění si rolí v životě.

Zaměříme se na rozvoj mentorských a koučovacích dovedností pro ty, kteří se jimi nikdy nezabývali, i pro ty, kteří kouči i mentoři již jsou. Budeme se učit na konkrétních případech, dívat se na témata systemickým pohledem. Vzájemně se podporovat a učit se od sebe. Vytvářet komunitu, která má chuť podporovat rozvoj lidské existence.

Co bude výstupem

Osvěžení, zkušenější mentoři a lídři, kteří jsou o kousek lépe připraveni podporovat mladší generaci A SYSTÉMY OKOLO SEBE.

Cílová skupina

  • jedinci, kteří chtějí podporovat své starší děti, kteří přebírají firmy a chtějí se podívat na všechna i skrytá témata, která jsou v období předání důležitá

  • jedinci, kteří chtějí podporovat generaci 21+ a chtějí se naučit, jak předávat zkušenosti a dary, které v životě nabrali

  • jedinci, kteří pracují v jakémkoliv systému, školách, firmách, státní správě, neziskovém sektoru, politice a mají chuť rozvíjet své dovednosti v oblasti náhledu na celé systémy a podpory rozvoje těchto systémů

 

Proběhne v termínech

Termín připravujeme, více informací u Katky.

Čtyři 2,5 denní setkání začínají v 18:00 hodin, další dny jsou vždy od 9:00 do 17:00 hodin.

Místo konání

AKADEMIE Libchavy

Cena

6 500 Kč bez DPH/2,5 dne, v ceně je zahrnuto občerstvení, materiály a ubytování ve společných prostorách.

Ubytování

V rámci ceny kurzu nabízíme ubytování přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou k dipozici na spaní dvě společné místnosti, tzv. "sluneční a břízová ložnice" (dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek).

Máte-li zájem o individuální ubytování v areálu kontaktujte Kateřinu Schediwou. Toto ubytování si již hradí každý sám (www.apartmanynavrsku.cz).

Lektoři

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Mám o kurz zájem

V případě, že máte zájem o tento kurz, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.

Jméno a příjmení:
--3.jpg

Dřevěná stavba roku 2019

E-mail:
Katka
Telefon:
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
bottom of page