top of page

Liniový manažer

ochutnávka Liniový manažer

Liniový manažer je v první linii, řeší problémy s nedostatkem kvalifikované pracovní síly. Dopadají na něho potíže s materiálem od dodavatele, tlačí na něho obchodníci, vykrývá vlivy všech zainteresovaných stran. To vše dělá často bez jakékoliv průpravy. Vypracoval se často na pozici mistra z nejlepšího dělníka a zvládat záludnosti výroby najednou nestačí. Potřebuje umět pracovat s podřízenými, stresem, řídit práci, vést lidi, motivovat je, umět srovnat situaci i řešit konflikty.  

V AKADEMII máme program, který je šitý na míru právě těmto liniovým manažerům. Potkejme se a my vám představíme na jakých principech program stojí a jak můžeme pracovat s liniovými manažery také ve vaší společnosti, aby to bylo opravdu užitečné a aby to všechny zapojené bavilo. Díky ochutnávce se rychle zorientujete a na konkrétních příkladech zjistíte, jestli je program Liniový manažer i pro vaše pracovníky.

Podcasty

Reference spolupracujících firem

"Naše spolupráce s AKADEMIÍ začala poměrně nenápadně, koučinkem jednoho leadera z týmu vedení společnosti. Dále se rozvinula v týmový koučink a smysluplný systém spolupráce, AKADEMIE se tak stala průvodcem mého leadershipu. Nové úhly pohledu nám pomáhají pochopit aktuální situaci, očekávání korporace a podporují dynamiku týmu, baví nás to. A výsledky? Ty jsou vidět standardně v klíčových ukazatelích KPI a hlavně slyšet ve zpětné vazbě od našich zákazníků a návštěvníků“

Jiří Vaverka, ředitel závodu Tenneco Clean Air Hodkovice

"Věřím, že inspirací a znalostmi získanými v AKADEMII startujeme novou éru firmy.“

Jindřich Valenta, majitel české značky elektrospotřebičů Concept

Termín

Rádi s Vámi sjednáme termín individuálně. V případě zájmu kontaktujte Katku. 

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Několik dní před ochutnávkou vám zašleme odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte. 

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky. 

Cena

ZDARMA

Lektor

Michaela Holišová

Mám zájem

20191218_152350.jpg

AKADEMIE

Libchavy

Nehodí se termín
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Co od ochutnávky očekáváte?
Vybraný termín
Poznámka:
Sarah
Odeslat formulář
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
bottom of page