Liniový manažer

ochutnávka Liniový manažer

Liniový manažer je v první linii, řeší problémy s nedostatkem kvalifikované pracovní síly. Dopadají na něho potíže s materiálem od dodavatele, tlačí na něho obchodníci, vykrývá vlivy všech zainteresovaných stran. To vše dělá často bez jakékoliv průpravy. Vypracoval se často na pozici mistra z nejlepšího dělníka a zvládat záludnosti výroby najednou nestačí. Potřebuje umět pracovat s podřízenými, stresem, řídit práci, vést lidi, motivovat je, umět srovnat situaci i řešit konflikty.  

V AKADEMII máme program, který je šitý na míru právě těmto liniovým manažerům. Potkejme se a my vám představíme na jakých principech program stojí a jak můžeme pracovat s liniovými manažery také ve vaší společnosti, aby to bylo opravdu užitečné a aby to všechny zapojené bavilo. Díky ochutnávce se rychle zorientujete a na konkrétních příkladech zjistíte, jestli je program Liniový manažer i pro vaše pracovníky.

Podcasty

Reference spolupracujících firem

"Naše spolupráce s AKADEMIÍ začala poměrně nenápadně, koučinkem jednoho leadera z týmu vedení společnosti. Dále se rozvinula v týmový koučink a smysluplný systém spolupráce, AKADEMIE se tak stala průvodcem mého leadershipu. Nové úhly pohledu nám pomáhají pochopit aktuální situaci, očekávání korporace a podporují dynamiku týmu, baví nás to. A výsledky? Ty jsou vidět standardně v klíčových ukazatelích KPI a hlavně slyšet ve zpětné vazbě od našich zákazníků a návštěvníků“

Jiří Vaverka, ředitel závodu Tenneco Clean Air Hodkovice

"Věřím, že inspirací a znalostmi získanými v AKADEMII startujeme novou éru firmy.“

Jindřich Valenta, majitel české značky elektrospotřebičů Concept

Termín

termín připravujeme​

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Několik dní před ochutnávkou vám zašleme odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte. 

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky. 

Cena

ZDARMA

Lektor

Michaela Holišová

Mám zájem

Nehodí se vám termín?

Vyplňte přihlašovací formulář, my se vám ozveme s novým termínem.

20191218_152350.jpg

AKADEMIE

Libchavy

 
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Co od ochutnávky očekáváte?
Vybraný termín
Poznámka:
 
Odeslat formulář
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!