top of page
_MG_3491.jpg

Světla Holasová

Libchavy

Brno

Praha

Veselí nad Moravou

žena plná života, mentorka, lektorka, projektová vedoucí, koučka


Moto

„Všechny barvy v životě mají svůj smysl. Když přijímám prožitek a zkušenost, žiju naplno.“


Moje vášně a proč to dělám

Miluji projekty v jakékoli roli – protože nabízí vždycky novou inspiraci, nový zážitek, protože se při nich potkávám se zajímavými lidmi. Protože je vždycky jedinečný, protože je to jízda plná zážitků a rozvoje pro všechny. A chci vás inspirovat k tomu, že je možné si práci na projektu taky užít. Fakt!


Miluji být už toho, když si nastavujete postupy a procesy – protože usnadňovat a umožňovat rozeznávání, co je důležité a přínosné a co už je zbytečná komplikace, mi nese velikou radost. Ten pocit úlevy klienta, když se to rozběhne, je k nezaplacení. Otázkou „Nemáš to trochu komplikované, nechtělo by to přece jen jinak? “ se sama ráda testuji. Protože geniálně jednoduché je jednoduše geniální.


Miluji zjednodušování práce a postupů pro maximální užitečnost – proto využívám nástroje Lean Six Sigma tak, aby vám byly užitečné a doručily smysluplné využití na daném místě. Nejen pro výkon, ale hlavně pro lidi. Protože s lidmi a o lidech to je, protože jen ten člověk, který je spokojený odvede opravdu dobrou práci. 


Miluji koučování – je to můj nejčerstvější objevený další smysl v životě. Protože sama tak nesmírně čerpám pro spokojené žití ze sebepoznávání a uvědomování novými způsoby. Pokračuji v rozvoji svých schopností i vzdělávání, protože to skutečně nikdy nekončí. A chci to nabídnout k užitku i komukoli, kdo chce zahlédnout a žít ve spokojenosti.


Miluji knihy – protože se i díky nim vzdělávám, inspiruji a relaxuji u strhujících příběhů, protože jsou jedním z mých věrných společníků v životě.


Protože vášeň je radost a sdílená vášeň je sdílenou radostí.


Moje cesta

Moje životní cesta nebyla nikdy přímočará ani posetá řadou cílů, po kterých bych za každou cenu šla. Často jsem říkala příležitosti či výzvě v životě ano, a to vedlo moje kroky dosud, až sem. Vždy mne vedla touha se rozvíjet, naučit se něco nové, prostě to zkusit. Vedla mne touha zažít, touha mít v životě vzruch a dobrodružství. Při rozhodování v životě o drobných věcech i těch velkých změnách jsem se nakonec vždycky rozhodovala podle jediného. Musí mi to dávat smysl, musím to tam cítit, musí mne to příjemně přitahovat. A proto děkuji a jsem vděčná za každou životní zkušenost, kterou jsem v životě až dosud podstoupila. 


Výběr důležitých zážitků a cenných zkušeností z cesty 

  • Ve vzájemné podpoře a spolupráci s AKAKDEMIÍ od roku 2021 v rolích mentorka, lektorka, průvodce firem, koučka.

  • Na vlastních nohou ve staro-nových rolích mentorka, lektorka, projektová vedoucí od roku 2017, role koučka od roku 2020. 

  • Role vedoucí týmu od roku 2014 (Thermo Fisher Scientific - dříve FEI Czech Republic).

  • Role projektové a procesní manažerky včetně realizací projektů i změn od roku 2010 (Robert Bosch, Thermo Fisher Scientific - dříve FEI Czech Republic).

  • Role procesní a výrobní specialistky od roku 2005 (Andrew Telecommunications, ADC Czech Republic, Robert Bosch).

  • Absolvování výcviku První spirála kouče s Koučink akademií 2020 – 2021.

  • Certified Senior Project Manager IPMA® level B certifikát projektových kompetencí od roku 2020.

  • Green Belt Lean Six Sigma certifikát od roku 2010.

  • Inženýrský diplom z dokončeného magisterského studia Vysokého učení technického v Brně, obor Inženýrská mechanika (pro znalé „pružina“) v roce 2005.

  • Firmy, kterými jsem na své cestě v roli zaměstnance prošla, stále existují, i když někdy už pod novým jménem. Působí mezinárodně, zabývají se výrobou, vývojem i servisem produktů. 


…ještě trochu víc a reference najdete na mém webu a profilu na LinkedIn.bottom of page