Manažerská akademie

Přináší ucelené kroky v rozvoji manažerských dovedností  na všech úrovních managementu.

Týmová dílna ředitelů a majitelů firem

Využívejte nápadů svých kolegů a týmu pro rychlejší a efektivnější růst. Firmy již není možné řídit pouze nadšením a odborností, ale manažerskými dovednostmi, které potřebuje každý ředitel měnící se společnosti osvojit.

Manažer koučem

Sedm dní. Sedm kroků ke změně. Cílem tohoto cyklu je rozvinout uvědomování si sama sebe, svého jednání, způsobu komunikace i vedení lidí. Podporuje vědomé vedení lidí, delegování, motivování a rozvoj potenciálu manažera i týmu.

Specialista manažerem

Když přichází dobrý řemeslník, přináší si svůj kufřík s nástroji a ví, co s nimi. Co má za nástroje v kufříku manažer? Co potřebuje vnímat a nad čím přemýšlet? Co potřebuje ustát a co umět, aby se z něj stal leader?  

Systemické vedení týmů

Budujte vysoce efektivní samostatné týmy. Nahlédněte na zákonitosti systémů, se kterými se musí v týmech počítat. Máte ambici mít autonomní tým, budovat agilní tým? Přijďte si pro inspiraci a dovednosti pro roli vedoucího.

Výcvik umění facilitace

Tento výcvik výrazným způsobem zvyšuje efektivitu vedení porad, workshopů a skupinové práce.

Během tréninku se naučíte facilitovat se skupinou, abyste ji usnadnili vyjasnění zadání, výstupu a aby ho dosáhla.

Liniový manažer

Na pozice mistrů a vedoucích středisek ve výrobních firmách obvykle volíme ty nejlepší z týmu. Znamená to pro ně možnost růstu, ale také velkou životní i profesní změnu. Přestávají být "jen" kolegové a stávají se manažery v první linii. Jak se s touto změnou vypořádat a jak je v ní podpořit?

Interní trenér

Zkušený pracovník zná firmu, její potřeby, provoz a skvěle ovládá svou profesi. Umí to vše ale předat služebně mladším kolegům? Dokáže vysvětlit odborné informace a procesy dostatečně srozumitelně?

Spirálová dynamika - spirála života

Jsme různí. To je příležitost, nikoli překážka

Spirálová dynamika popisuje různé principy, z nichž se skládá naše osobnost. Které jsou vám bližší a které potřebujete rozvíjet?

shutterstock_252777415 prezentace_dovedn

Začátečníci

Prezentační dovednosti 1

Jak využít práci s hlasem, rétoriku, řeč těla, gesta, prostor, prezentační pomůcky ve svůj prospěch?  Umění využít příběh pro tvorbu prezentace je vám získá pozornost, zákazníky a uzavřené smlouvy. Přijďte se dozvědět víc.

shutterstock_252777415 prezentace_dovedn

Pokročilí

Prezentační dovednosti 2

Umíte základy a chcete prezentování dodat lehkost, nezaměnitelnost a umět reagovat na cokoliv, co přijde? Stačí trénovat, trénovat a trénovat. Přijďte, vytvoříme pro to bezpečný prostor. 

další kurzy

Mladí obchodní kolegové

Akademie dobrého obchodníka

Staré triky přestávají fungovat.

Co potřebujete k úspešnému obchodování dnes? Přijmout předpoklady moderního obchodování, naučit se nové obchodní kompetence, vytvořit svou vlastní obchodní strategii a začít ji používat v praxi.

Pracovní schůzka

Mentoři a lídři - vstupní setkání

Systemický pohled na podporu nových generací j je určeno pro ty, kteří se chtějí podívat na svůj přístup a neviditelné zákonitosti, které ho ovlivňují. Jednodenní setkání můžete využít na ochutnání programu Mentoři a lídři a následně pokračovat v základním cyklu.   

joshua-ness--bEZ_OfWu3Y-unsplash.jpg

Mentoři a lídři - základní cyklus

Buďte změnou, kterou chcete vidět. Elitu národa tvoří lidé, kteří přijali svou roli v systému tří generací a umí se napojit jak na generaci mladší, tak starší. Základní cyklus je několika víkendový program.