Manažerská akademie

Přináší ucelené kroky v rozvoji manažerských dovedností  na všech úrovních managementu.

dreamstime_337083.jpg

Týmová dílna ředitelů a majitelů firem

Využívejte nápadů svých kolegů a týmu pro rychlejší a efektivnější růst. Firmy již není možné řídit pouze nadšením a odborností, ale manažerskými dovednostmi, které potřebuje každý ředitel měnící se společnosti osvojit.

rawpixel-658243-unsplash orig.jpg

Manažer koučem

Sedm dní. Sedm kroků ke změně. Cílem tohoto cyklu je rozvinout uvědomování si sama sebe, svého jednání, způsobu komunikace i vedení lidí. Podporuje vědomé vedení lidí, delegování, motivování a rozvoj potenciálu manažera i týmu.

Specialista_managerem_mala.jpg

Specialista manažerem

Když přichází dobrý řemeslník, přináší si svůj kufřík s nástroji a ví, co s nimi. Co má za nástroje v kufříku manažer? Co potřebuje vnímat a nad čím přemýšlet? Co potřebuje ustát a co umět, aby se z něj stal leader?  

Systemické vedení týmů 178522686.jpg

Systemické vedení týmů

Budujte vysoce efektivní samostatné týmy. Nahlédněte na zákonitosti systémů, se kterými se musí v týmech počítat. Máte ambici mít autonomní tým, budovat agilní tým? Přijďte si pro inspiraci a dovednosti pro roli vedoucího.

82399222.jpg

Výcvik umění facilitace

Tento výcvik výrazným způsobem zvyšuje efektivitu vedení porad, workshopů a skupinové práce.

Během tréninku se naučíte facilitovat se skupinou, abyste ji usnadnili vyjasnění zadání, výstupu a aby ho dosáhla.

Mladí obchodní kolegové

Excelentní obchodník

Kam se může dobrý nebo i výborný obchodník posunout? K excelenci. Excelentní obchodník naplno využívá svůj potenciál, má svůj styl a vlastní strategii sladěnou s potřebami zákazníků a zejména firmy, kterou zastupuje.

--94.jpg

Sedm inteligencí

V AKADEMII přinášíme koncept 7 inteligencí, který nám dává možnosti podívat se na to, jaké jedinečné či komplexní schopnosti vlastně prokazuje někdo opravdu inteligentní a jak je lze jednoduše a skrze zážitky a uvědomění rozvíjet.

118194978.jpg

Liniový manažer

Na pozice mistrů a vedoucích středisek ve výrobních firmách obvykle volíme ty nejlepší z týmu. Znamená to pro ně možnost růstu, ale také velkou životní i profesní změnu. Přestávají být "jen" kolegové a stávají se manažery v první linii. Jak se s touto změnou vypořádat a jak je v ní podpořit?

interní_trenér_shutterstock_165333116.jp

Interní trenér

Zkušený pracovník zná firmu, její potřeby, provoz a skvěle ovládá svou profesi. Umí to vše ale předat služebně mladším kolegům? Dokáže vysvětlit odborné informace a procesy dostatečně srozumitelně?

spiralova_dynamika_CMYK_zkouška.jpg

Spirálová dynamika - spirála života

Jsme různí. To je příležitost, nikoli překážka

Spirálová dynamika popisuje různé principy, z nichž se skládá naše osobnost. Které jsou vám bližší a které potřebujete rozvíjet?

další kurzy

Pracovní schůzka

Mentoři a lídři - vstupní setkání

Systemický pohled na podporu nových generací j je určeno pro ty, kteří se chtějí podívat na svůj přístup a neviditelné zákonitosti, které ho ovlivňují. Jednodenní setkání můžete využít na ochutnání programu Mentoři a lídři a následně pokračovat v základním cyklu.   

joshua-ness--bEZ_OfWu3Y-unsplash.jpg

Mentoři a lídři - základní cyklus

Buďte změnou, kterou chcete vidět. Elitu národa tvoří lidé, kteří přijali svou roli v systému tří generací a umí se napojit jak na generaci mladší, tak starší. Základní cyklus je několika víkendový program.