top of page

Ochutnávka

Spokojené a výkonné firmy

Připojte se na online setkání Spokojené a výkonné firmy na téma, které je mottem AKADEMIE pro firemní vzdělávání. Vyzkoušejte náš přístup, způsob práce a uvažování. Přineste si svá témata, budeme o nich společně diskutovat a tvořit.

 

Spíše spokojenost nebo spíše výkon? Anebo se obojí může vzájemně posilovat? Jak moc se má firma starat o spokojenost lidí a kdo je za to zodpovědný? Může být zaměstnanec dostatečně výkonný, když je spokojený a žije si v komfortu? Může být firma skutečně výkonná a dlouhodobě úspěšná, když nejsou její majitelé a zaměstnanci spokojení? 

 

Je několik cest, kterými se firmy mohou s námi vydat. Necítíme se být rádci, kteří ví všechno nejlépe. Raději jsme průvodci v oblasti rozvoje firmy, nabízíme svou zkušenost, systematický pohled a smysluplné kroky. Respektujeme, že rozhodnutí je vždy na tom, kdo má zodpovědnost. Každá firma je unikát a náš přístup to zohledňuje.

Podcasty

Nehodí se termín

Termín

Rádi s Vámi sjednáme termín individuálně. V případě zájmu kontaktujte Katku. 

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Zašleme Vám odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte. Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

Reference

"Naše spolupráce s AKADEMIÍ začala poměrně nenápadně, koučinkem jednoho leadera z týmu vedení společnosti. Dále se rozvinula v týmový koučink a smysluplný systém spolupráce, AKADEMIE se tak stala průvodcem mého leadershipu.

Jiří Vaverka, ředitel závodu Tenneco Clean Air Hodkovice

 

"Věřím, že inspirací a znalostmi získanými v AKADEMII startujeme novou éru firmy.“

Jindřich Valenta, majitel české značky elektrospotřebičů Concept

Cena

ZDARMA​

Lektor

Eva Mohauptová, PCC, ACTC

Martin Holčík

Přihlášení

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Co od ochutnávky očekáváte?
Vybraný termín
Sarah
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
bottom of page