Ochutnávky

Přijďte na ochutnávku programů AKADEMIE. Zjistíte, jak jsou semináře vedeny, uvidíte styl našich lektorů a budete mít možnost se zeptat na cokoliv, co vás k organizaci, průběhu nebo náplni kurzu napadne. 

Jsme vám blíž - online ochutnávky

Spokojené a výkonné firmy

Kdo je ve firmách zodpovědný za spokojenost lidí? Jsou spokojení lidé výkonní? Jde spokojenost a výkon dohromady? Kdy se vzájemně posilují? Kdy stojí proti sobě? 

ONLINE 

ochutnávka

Týmová dílna ředitelů a majitelů firem

I ředitelé a majitelé firem potřebují zajet do depa, inspirovat se, udělat si inventuru a posunout se ve svých dovednostech. 

ONLINE 

ochutnávka

Manažerská akademie

Vzdělávání manažerů a vedoucích týmů - akademie, která myslí na zkušené i začínající lídry

ONLINE 

ochutnávka

Týmový kouč pro šéfy a vedoucí týmu

Naučte se, jak zvednout efektivitu svého týmu. Jak se správně ptát a zjistit, co opravdu vaši spolupracovníci potřebují. Nejen o tom je tato ochutnávka. 

ONLINE 

ochutnávka

Specialista manažerem

Co potřebujete vědět specialista, který se stal manažerem? V nové roli je potřeba se dobře usadit a osvojit si dovednosti vedení a motivování lidí. A co víc?

ONLINE 

ochutnávka

Prezentační dovednosti

Přidejte se na ochutnávku a zjistěte, jak lépe prodat své dovednosti a úspěchy. Můžete chtít lépe zvládnout prezentování na poradách a nebo mířit na TEDx.  

ONLINE 

ochutnávka

Předpoklady moderního obchodu

Jak si sestavit repertoár moderního obchodníka? Jak skloubit funkční staré metody a techniky a zároveň využít moderní poznatky z oblasti obchodu? 

ONLINE 

ochutnávka

Dialog generací ve firmách

Jak pracovat s odlišnými pohledy různých generací v pracovním prostředí? Mezigenerační spolupráce má své výhody a nevýhody. Nauče se využívat výhody a minimalizovat nevýhody.

ONLINE 

ochutnávka

Systemické vedení týmů

Absolvovali jste kurz Manažer koučem, který je zaměřen na vedení jednotlivců a nyní již přemýšlíte, jak vést tým? Systemické vedení týmu je osvědčený kurz pro manažery, kteří chtějí vést tým efektivně a využít na maximum jeho potenciál.

ONLINE 

ochutnávka

Liniový manažer

Jak na efektivní předávat informace novým zaměstnancům? Jak v tomto procesu podpořit liniové manažery, aby zaškolení nováčků viděli jako možnost profesního růstu? 

ONLINE 

ochutnávka

Svět VUCA

Připravte se již dnes na výzvy zítřka. Aplikovaná improvizace ve firemním prostředí přináší flexibilitu a ochotu přijímat změny.

ONLINE 

ochutnávka