top of page

Jsme online a stále k dispozici. 

online koučovna

Naši koučové otevřeli zdarma online koučovny (meet, skype, zoom, telefon apod.). Můžete využít koučovací rozhovor nebo mentorink v délce cca 30- 45 minut pro řešení pracovních či osobních témat.

 

Máte-li zájem kontaktujte Zitu Krčálovou, domluvíte s ní termín  (krcalova@akademiesro.cz+420 775 552 225).

Dostupnost volných termínů je omezena časovými možnostmi jednotlivých koučů.

online ochutnávky

Připravujeme online ochutnávky. Z pohodlí vašeho domova, tak můžete zjistit, jakým kurzem můžete pokračovat ve svém profesním růstu. 

Máte-li zájem dostat informace hned, jak ochutnávky vypíšeme, kontaktujte Sarah Gironi (gironi@akademiesro.cz, tel.:+420 773 562 888).

plánované kurzy 

Jakmile bude možné pokračovat ve vzdělávání, připravujeme pro vás kurzy Specialista manažerem, Manažer koučem, Výcvik umění facilitace a Systemické vedení týmu. Na webu v tuto chvíli najdete orientační termíny, které se mění dle vládních nařízení.

Máte zájem o konkrétní kurz, chcete mít aktuální informace. Kontaktujte Sarah Gironi, ozve se vám, jakmile bude znám termín otevření kurzu. (gironi@akademiesro.cz, tel.:+420 773 562 888).

--19.jpg

rádio 

AKADEMIE

články firemního vzdělávání

Na webu najdete články zaměřený na různé možnosti firemního vzdělávání - od teambuildingu, vzdělávání obchodníků až po přežití ve světě VUCA. 

rádio AKADEMIE

Naši lektoři si pro vás připravili krátké rozhovory na témata, která by vás v současnosti mohla zajímat. Stačí si najít 15 minut na kávu, posadit se a připomenout si atmosféru AKADEMIE. 

Zajímalo by vás konkrétní téma - naše kurzy, techniky profesního rozvoje, chcete znát názor našich lektorů? Ozvěte se nám, rádi připravíme rozhovor dle toho, co vás zajímá. Kontaktujte Markétu Bubnovou na e-mailu bubnova@akademiesro.cz.

bottom of page