top of page

Koučové

_MG_0247-2.jpg

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

kouč, lektor a průvodce vědomým podnikáním

Mám 23letou zkušenost z manažerského prostředí, což je jeden z důvodů, proč si mě vybírají vrcholoví manažeři. Mám již něco za sebou a jsem schopen se naladit v koučinku i mentorinku na jakákoliv témata, která jsou ve vrcholovém manažementu běžná. Je mi vlastní manažerská i podnikatelská zkušenost, energie, tah na branku, dlouhodobá spolupráce a zkušenost s provázením generálních ředitelů firem.

_MG_0247-2.jpg

Eva Mohauptová, PCC, ACTC, ITCA

koučka a lektorka, průvodkyně vědomým podnikáním

Jako kouč a trenér jsem spolupracovala s více než 220 pracovními firemními týmy. Vedla jsem více než 60 projektových týmů. Vedla jsem nebo jsem byla členem více než 50 projektových týmů. Mám odkoučováno více jak 1200 hodin individuálního a týmového koučinku.

_MG_0247-2.jpg

Martin Holčík

kouč, lektor, manažer

Z pozice majitele a výkonného ředitele společnosti DAT jsem se krok za krokem učil, jak řídit a rozvíjet firmu na silně konkurenčním telekomunikačním trhu. Protože se firma DAT věnovala také tvorbě specializovaných portálových projektů, mohl jsem z pozice analytika webových řešení hlouběji nahlédnout do interních procesů, specifického jazyka a firemní kultury jiných organizací – velkých korporací, malých a středních firem, zájmových sdružení, institucí státní správy. Poznal jsem reálné prostředí trhu, vyzkoušel si každodenní vedení lidí, ověřoval si v praxi různé manažerské teorie a rady.

_MG_0247-2.jpg

Jana Homolová, ACC

koučka, lektorka, manažerka

Koučink je pro mě … tak trochu detektivní práce, kdy skrze otázky a různé úhly pohledu hledám řešení, někdy na první pohled neřešitelné situace ... tak trochu kreativní práce, kdy skrze otázky, inspiraci a sdílení nacházím pro sebe nové možnosti ... ale především setkávání se sebou sama a svým životním příběhem.

_MG_0247-2.jpg

Michaela Holišová

lektorka, koučka, autorka knihy Rodič leader

Mám více než 15 let manažerských zkušeností. Pohybovala jsme se ve středních firmách působících v oblasti výroby, obchodu a služeb. Přijímala jsem ráda výzvy týkající se provedení změn a reorganizace oddělení, obvykle v oblasti logistiky a nákupu. Prošla jsem si také zkušeností krizového manažera.

_MG_0247-2.jpg

Světla Holasová

mentorka, lektorka, koučka

Na cestě vás mohu provázet různými způsoby.
Formou mentoringu předávám své již více než 17leté zkušenosti z několika rolí. Specialistky v různých firemních procesech, manažerky projektů, členky projektů, vedoucí programů s množstvím projektů, vedoucí vlastního týmu specialistů techniků či podnikatelky na vlastních nohou. Díky dlouholeté úzké spolupráci také s výrobou sdílím své zkušenosti nejen s lidmi pohybujícími se v projektech či v řízení a zlepšování procesů, ale také s vedoucím výroby - od mistra až po střední management.
Ráda vás provedu individuálními pracovními i osobními tématy také jako koučka, pokud chcete jít do hloubky vlastních uvědomění a rozvoje.
Pomocí firemního provázení nabízím prostor pro ujasňování potřeb pro další rozvoj vaší firmy nebo jejích jednotlivých částí a hledání možností a kroků na cestě ke změně.
Způsob provázení navrhuji takový, aby byl pro vás co nejpřínosnější. Rozhodnutí jak a kudy se chcete vydat, nechám na vás.

IMG_2337.jpg

Dřevěná stavba roku 2019

Koucink - přihlášení
Naplánovat schůzku
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kouč:
Cíl setkání:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
bottom of page