Koučové

_MG_0247-2.jpg

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

kouč, lektor a průvodce vědomým podnikáním

Mám 23letou zkušenost z manažerského prostředí, což je jeden z důvodů, proč si mě vybírají vrcholoví manažeři. Mám již něco za sebou a jsem schopen se naladit v koučinku i mentorinku na jakákoliv témata, která jsou ve vrcholovém manažementu běžná. Je mi vlastní manažerská i podnikatelská zkušenost, energie, tah na branku, dlouhodobá spolupráce a zkušenost s provázením generálních ředitelů firem.

_MG_0247-2.jpg

Eva Mohauptová, PCKA, PCC

koučka a lektorka, průvodkyně vědomým podnikáním

Jako kouč a trenér jsem spolupracovala s více než 220 pracovními firemními týmy. Vedla jsem více než 60 projektových týmů. Vedla jsem nebo jsem byla členem více než 50 projektových týmů. Mám odkoučováno více jak 1200 hodin individuálního a týmového koučinku.

_MG_0247-2.jpg

Simona Trávníčková

lektorka aplikované improvizace a managementu

V současné době se ze všeho nejvíce věnuji improvizačnímu divadlu a technikám seberozvoje skrze metody aplikované divadelní improvizace. Jsem členka improvizačního divadla Bafni, se kterým hraji pravidelně v divadlech v Brně, v Praze i po celé republice. Pod divadlem pořádám kurzy improvizace, osobnostního rozvoje skrze divadelní improvizaci ve formě pravidelných kurzů nebo víkendových workshopů pro veřejnost. Fascinuje mě možnost dávat lidem otevřený prostor pro objevování sama sebe, práci se svými strachy, vnitřním kritikem, práci na lásce k veřejnému vystupování. Velmi mě zajímá téma práce s chybou a potenciálem jejího využití pro spokojený život člověka.

_MG_0247-2.jpg

Martin Holčík

manažer

Z pozice majitele a výkonného ředitele společnosti DAT jsem se krok za krokem učil, jak řídit a rozvíjet firmu na silně konkurenčním telekomunikačním trhu. Protože se firma DAT věnovala také tvorbě specializovaných portálových projektů, mohl jsem z pozice analytika webových řešení hlouběji nahlédnout do interních procesů, specifického jazyka a firemní kultury jiných organizací – velkých korporací, malých a středních firem, zájmových sdružení, institucí státní správy. Poznal jsem reálné prostředí trhu, vyzkoušel si každodenní vedení lidí, ověřoval si v praxi různé manažerské teorie a rady.

_MG_0247-2.jpg

Michaela Holišová

lektorka, koučka, autorka knihy Rodič leader

Mám více než 15 let manažerských zkušeností. Pohybovala jsme se ve středních firmách působících v oblasti výroby, obchodu a služeb. Přijímala jsem ráda výzvy týkající se provedení změn a reorganizace oddělení, obvykle v oblasti logistiky a nákupu. Prošla jsem si také zkušeností krizového manažera.

_MG_0247-2.jpg

Michal Holub

kouč, mentor

Řídím se kompetencemi a etickým kodexem mezinárodní federace koučů. Vytvářím pro klienta prostředí, ve kterém má chuť objevovat sám sebe, svoji autentičnost a tu potom realizovat. Tento koučovací rámec obohacuji o systemický přístup a NLP nástroje, které pomáhají klientovi překonat bariéry. Hojně také využívám meditačních technik, které klientovi pomáhají získat nadhled a objevit sama sebe.

_MG_0247-2.jpg

David Borges

kouč

Setkání s koučem pro mne bylo zlomovým zážitkem. Během krátké doby jsem dokázal najít řešení zdánlivě nepřekonatelných problémů a věci začaly fungovat „samy od sebe“. Zlomové může být i pro vás..

Dřevěná stavba roku 2019

 
Naplánovat schůzku
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kouč:
arrow&v
Cíl setkání:
Kontakt

Kateřina Schediwá

komunikace se zákazníky

projektů vzdělávání firem

tel.:+420 773 562 888

e-mail: schediwa@akademiesro.cz

AKADEMIE / Horní Libchavy 127, Libchavy 561 16 / tel.:  775 552 225

AKADEMIE

Spokojené a výkonné firmy jsou jedním z projektů

AKADEMIE