top of page

Týmový kouč pro šéfy a vedoucí týmu

ochutnávka

Koučování týmů je jedna z možnosti rozvoje větších či menších skupin ve firemním prostředí. Základem pro koučování týmů je spolupráce mezi vedoucím, koučem a týmem samotným. Posláním kouče je učit jednotlivce v týmu, aby se viděli z pohledu jednotlivce, celku, ale i vztahů mezi jednotlivými částmi. Takovýto pohled na všední situace jim umožní učit se a maximálně využívat týmový potenciál. Během procesu koučování mohou týmy zahlédnout zaběhlé vzorce komunikace, dlouho trvající konflikty, tendence zasekávat se na rozlišnosti pohledů a další skutečnosti, které mohou tým brzdit nebo dokonce paralyzovat.

Přemýšlíte, kdy je vhodné týmový koučink využít? Jak konkrétně vypadá a co by to pro váš tým znamenalo? Připojte se na online ochutnávku a získejte odpovědi na všechny vaše otázky.

 

Kdy využít koučování týmu:

  • Chcete zvýšit efektivitu týmu a nestačí jen zrychlit.

  • Chcete mít výkonný a spokojený tým.

  • Vedoucí chce vést samostatný tým.

  • Máte chuť se učit a zlepšovat se v práci.

  • Potřebujete měnit přístupy a přesvědčení týmu, adaptovat se na nové.

Podcasty

20191219_141206[1].jpg

AKADEMIE

Libchavy

Nehodí se termín

Termín

Aktuálně neplánujeme tuto ochutnávku uspořádat. Pokud o ni máte zájem, vyplňte prosím přihlašovací formulář níže a určitě najdeme nějaké vhodné řešešní.

Kde

ONLINE

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Zašleme Vám odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte. Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

Reference

"Naše spolupráce s AKADEMIÍ začala poměrně nenápadně, koučinkem jednoho leadera z týmu vedení společnosti. Dále se rozvinula v týmový koučink a smysluplný systém spolupráce, AKADEMIE se tak stala průvodcem mého leadershipu. Nové úhly pohledu nám pomáhají pochopit aktuální situaci, očekávání korporace a podporují dynamiku týmu, baví nás to. A výsledky? Ty jsou vidět standardně v klíčových ukazatelích KPI a hlavně slyšet ve zpětné vazbě od našich zákazníků a návštěvníků“

Jiří Vaverka, ředitel závodu Tenneco Clean Air Hodkovice

"Věřím, že inspirací a znalostmi získanými v AKADEMII startujeme novou éru firmy.“

Jindřich Valenta, majitel české značky elektrospotřebičů Concept

Cena

ZDARMA​

Lektor

Eva Mohauptová

Přihlášení

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Co od ochutnávky očekáváte?
Vybraný termín
Sarah
Poznámka:
Odeslat formulář
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
bottom of page