top of page

Průvodci

_MG_0247-2.jpg

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

kouč, lektor a průvodce vědomým podnikáním

Mám 23letou zkušenost z manažerského prostředí, což je jeden z důvodů, proč si mě vybírají vrcholoví manažeři. Mám již něco za sebou a jsem schopen se naladit v koučinku i mentorinku na jakákoliv témata, která jsou ve vrcholovém manažementu běžná. Je mi vlastní manažerská i podnikatelská zkušenost, energie, tah na branku, dlouhodobá spolupráce a zkušenost s provázením generálních ředitelů firem.

_MG_0247-2.jpg

Eva Mohauptová, PCC, ACTC, ITCA

koučka a lektorka, průvodkyně vědomým podnikáním

Jako kouč a trenér jsem spolupracovala s více než 220 pracovními firemními týmy. Vedla jsem více než 60 projektových týmů. Vedla jsem nebo jsem byla členem více než 50 projektových týmů. Mám odkoučováno více jak 1200 hodin individuálního a týmového koučinku.

_MG_0247-2.jpg

Martin Holčík

kouč, lektor, manažer

Z pozice majitele a výkonného ředitele společnosti DAT jsem se krok za krokem učil, jak řídit a rozvíjet firmu na silně konkurenčním telekomunikačním trhu. Protože se firma DAT věnovala také tvorbě specializovaných portálových projektů, mohl jsem z pozice analytika webových řešení hlouběji nahlédnout do interních procesů, specifického jazyka a firemní kultury jiných organizací – velkých korporací, malých a středních firem, zájmových sdružení, institucí státní správy. Poznal jsem reálné prostředí trhu, vyzkoušel si každodenní vedení lidí, ověřoval si v praxi různé manažerské teorie a rady.

_MG_0247-2.jpg

Ľubomír Fehér

kouč, mentor, konstelář

Ponúkam prevádzanie podporené osobnou skúsenosťou, úspechmi a výzvami, vrcholmi a údoliami v rôznych úrovniach vedenia organizácie. Celkom 8 rokov v korporáte (zodpovednosť za 400mioEUR), 14 rokov vo vlastných firmách, od úplného začiatku až po odovzdanie pozície CEO (firma dospieva a odovzdávam). Poznám rôzne štýle vedenia, kultúry tímov a organizácií, vrátane rodinných, lokálne, regionálne, globálne role, k tomu mám chuť a nadanie odovzdávať, podporovať, sprevádzať. Z vlastnej skúsenosti viem čo som potreboval, kde som bol, a čo mi pomohlo. Sprevádzanie, mentorovanie, koučovanie, konštelovanie, modelovanie, ...

Naplánovat schůzku
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
IMG_2337.jpg

Dřevěná stavba roku 2019

Provázení - přihlášení
Průvodce:
Cíl setkání:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
bottom of page