top of page

Mentoři

_MG_0247-2.jpg

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

kouč, lektor a průvodce vědomým podnikáním

Mám 23letou zkušenost z manažerského prostředí, což je jeden z důvodů, proč si mě vybírají vrcholoví manažeři. Mám již něco za sebou a jsem schopen se naladit v koučinku i mentorinku na jakákoliv témata, která jsou ve vrcholovém manažementu běžná. Je mi vlastní manažerská i podnikatelská zkušenost, energie, tah na branku, dlouhodobá spolupráce a zkušenost s provázením generálních ředitelů firem.

_MG_0247-2.jpg

Eva Mohauptová, PCC, ACTC, ITCA

koučka a lektorka, průvodkyně vědomým podnikáním

Jako kouč a trenér jsem spolupracovala s více než 220 pracovními firemními týmy. Vedla jsem více než 60 projektových týmů. Vedla jsem nebo jsem byla členem více než 50 projektových týmů. Mám odkoučováno více jak 1200 hodin individuálního a týmového koučinku.

_MG_0247-2.jpg

Ľubomír Fehér

kouč, mentor, konstelář

Ponúkam prevádzanie podporené osobnou skúsenosťou, úspechmi a výzvami, vrcholmi a údoliami v rôznych úrovniach vedenia organizácie. Celkom 8 rokov v korporáte (zodpovednosť za 400mioEUR), 14 rokov vo vlastných firmách, od úplného začiatku až po odovzdanie pozície CEO (firma dospieva a odovzdávam). Poznám rôzne štýle vedenia, kultúry tímov a organizácií, vrátane rodinných, lokálne, regionálne, globálne role, k tomu mám chuť a nadanie odovzdávať, podporovať, sprevádzať. Z vlastnej skúsenosti viem čo som potreboval, kde som bol, a čo mi pomohlo. Sprevádzanie, mentorovanie, koučovanie, konštelovanie, modelovanie, ...

_MG_0247-2.jpg

Ing. Petr Kraus, ACC

týmový a individuální kouč

Rozhodl jsem se stát koučem, který bude mistrovským způsobem pomáhat lídrům a jejich týmům k tomu, aby jejich společné bytí bylo co nejvíce o radostné spolutvorbě, vzájemné podpoře a vysoké dodávané hodnotě. Mými silnými stránkami jsou pozitivita, nadhled, humor, empatie a vnímání souvislostí.

_MG_0247-2.jpg

Miroslava Frydrychová

HR manažer, kouč, mentor

Celý svůj profesní život podporuji lídry mezinárodních firem v naplňování jejich vize a v designování firemní kultury v roli HR manažera a dnes již i kouče a mentora. Koučink považuji za velmi efektivní a rychlou cestu ke změně a dosažení stanovených cílů.

IMG_2337.jpg

Dřevěná stavba roku 2019

Mentorink - přihlášení
Naplánovat schůzku
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Mentor:
Cíl setkání:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
bottom of page